Mieszkania i domy na sprzedaż Valencia

Valencja jest to miasto położone w środkowo-wschodniej Hiszpanii, które znajduje się nad Morzem Śródziemnym. Jest to stolica prowincji i wspólnoty autonomicznej o tej samej nazwie. Valencja jest to trzecie co do wielkości miasto Hiszpanii, które plasuje się po Madrycie i Barcelonie. Liczba mieszkańców Valencji wynosi 800 tysięcy. Valencja położona jest pośrodku liczącej 930 kilometrów kwadratowych żyznej niziny. Jest to ważny ośrodek przemysłowy, finansowy i kulturalno-naukowy. W swojej strukturze miejskiej posiada liczne zakłady przemysłowe, duże porty handlowe i pasażerskie.

Valencja znajduje się w strefie klimatu subtropikalnego typu śródziemnomorskiego, który charakteryzuje się bardzo łagodnymi zimami i długimi upalnymi latami. Średnia roczna temperatura wynosi 23°C.

Nic więc dziwnego, iż nieruchomości w tej części kraju cieszą się szerokim zainteresowaniem. Mieszkania i domy są bardzo chętnie kupowane przez obcokrajowców. Najwięcej z nich jest zlokalizowanych blisko plaży. Domy i mieszkania na sprzedaż, które są najbliżej plaży to znakomita inwestycja. Można je bez problemu wynająć w okresie letnim. Zysk z wynajmu to:
mieszkanie – około 400 EURO /tydzień,
dom od 500 EURO / tydzień (cena zależy od jego wielkości i sztandaru).
Brak zimy sprawia iż mieszkania czy domy nie wymagają ogrzewania. Dlatego ich roczne utrzymanie oscyluje na niskim poziomie. Sprzedaż nieruchomości prowadzona jest przez specjalistyczne biura, z których usług warto skorzystać. Późniejsza sprzedaż zakupionej nieruchomości nie będzie stanowiła problemu. Rynek domów i mieszkań w tym rejonie jest bardzo dynamiczny.

 

Valencia
20°
całkowite zachmurzenie
wilgotność: 95%
wiatr: 0m/s płn. - płn. zach.
Max: 20 • Min: 20
26°
Pon
26°
Wt
26°
Śr
27°
Czw
Weather from OpenWeatherMap