Mieszkanie z widokiem na góry w Gandii

27,500 € -

Opis

Oferujemy Państwu czteropokojowe mieszkanie w Gandii, pięknym mieście liczącym około 84 tysiące mieszkańców, położonym wzdłuż wybrzeża Costa Blanca.

 

Mieszkanie znajduje się na czwartm piętrze w budynku czteropiętrowym  bez windy. A co za tym idzie są niskie opłaty roczne za utrzymanie klatki schodowej.

 

Mieszkanie składa się z trzech pokoi sypialnych, dużego salonu, kuchni z dużą galerią tj. pomieszczeniem gospodarczym wykorzystywanym tu również jako pralnia, dwóch łazienek i dodatkowego pomieszczenia gospodarczego które mieści się tuż przy kuchni. Nieruchomość jest w dobrym stanie i nie wymaga dużego remontu. Mieszkanie sprzedawane jest wraz z meblami widocznymi na fotografiach. Powierzchnia mieszkania to 84 m2.

 

Dodatkowym atutem mieszkania jest piękny widok na góry widoczne z pokoju dziennego.

 

Odległość od mieszkania do pięknego pasażu w Gandii Paseo Germanias to około 300 m, wszelkie usługi, sklepy, bary, restauracje przystanek autobusowy, z którego odjeżdżają autobusy miejskie na plażę mieszczą się w zasięgu do 150 m od mieszkania.

 

Takie mieszkanie to dobra okazja gdyż w tak korzystnej cenie i lokalizacji nie ma już zbyt wielu mieszkań a po niewielkim remoncie można będzie śmiało je wynająć za 350 euro miesięcznie.

Podziel się!>

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *