Mieszkanie w centrum Gandii

26,200 € -

Opis

Oferujemy Państwu trzy pokojowe mieszkanie w centrum Gandii, pięknym mieście liczącym około 84 tysiące mieszkańców, położonym wzdłuż wybrzeża Costa Blanca. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym  bez windy. A co za tym idzie są niskie opłaty roczne za utrzymanie klatki schodowej.

Mieszkanie składa się z trzech pokoi sypialnych, salonu z balkonem, dużej i łazienki, Nieruchomość jest w dobrym stanie i nie wymaga kompleksowego remontu a jedynie drobnych poprawek i umeblowania kuchni. Mieszkanie jest przestronne i jasne. W każdym pokoju znajdują się szafy wnękowe. Powierzchnia mieszkania to 78 m2.

Odległość od mieszkania do pięknego pasażu w Gandii Paseo Germanias to zaledwie 350 m, wszelkie usługi, sklepy, bary, restauracje przystanek autobusowy, z którego odjeżdżają autobusy miejskie na plażę mieszczą się w zasięgu do 200 m od mieszkania.

Takie mieszkanie to niezwykła okazja gdyż w tak korzystnej cenie i lokalizacji nie ma już zbyt wielu mieszkań a po niewielkim odświeżeniu można będzie śmiało je wynająć za 350 euro miesięcznie.

Podziel się!>

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *