Mieszkanie Playa de Gandia

52,000 € -

Opis

Oferujemy Państwu mieszkanie położone w Playa de Gandia. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w bloku bez windy. Mieszkanie ma super rozkład i jest przestronne. W skład mieszkania wchodzi przedsionek, kuchnia z dużą galerią, salon, trzy sypialnie średniej wielkości i łazienka. 

Mieszkanie usytuowane jest w bardzo dogodnej lokalizacji zarówno pod wynajem roczny jak i sezonowy. Za wynajem rocznym przemawia bardzo bliska odległość do szkoły – około 20m, super markety spożywcze w odległości po około 150m od mieszkania, przystanki autobusowe i stacja kolejowa z pociągami kursującymi do Walencji w takiej samej odległości, przesłanką główną poza pozostałymi walorami do wynajmu sezonowego jest bliska odległość od plaży tj. około 600 m. Na plażę częściowo można przejść spacernikiem co gorąco polecam, ponieważ jest obsadzony pięknymi drzewami, które dają cień jak również można na chwilę odpocząć siadając na jednej z wielu ławeczek. 

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą szerszą ofertą sprzedaży nieruchomości na kanale You Tube o nazwie Costa en Sol

 

Po więcej informacji zapraszam pod numer telefonu

+34 632 775 844 – Krzysztof 

Podziel się!>

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *