Mieszkanie czteropokojowe w Gandii

38,000 € -

Opis

Oferujemy Państwu czteropokojowe mieszkanie w Gandii, pięknym mieście liczącym około 84 tysiące mieszkańców, położonym wzdłuż wybrzeża Costa Blanca. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym  bez windy. A co za tym idzie są niskie opłaty roczne za utrzymanie klatki schodowej.

Mieszkanie składa się z trzech pokoi sypialnych, salonu, kuchni z dużą galerią tj. pomieszczeniem gospodarczym wykorzystywanym tu również jako pralnia, łazienki i dodatkowego pomieszczenia które może śmiało służyć jako mała garderoba. Nieruchomość jest w dobrym stanie i nie wymaga remontu a jedynie małego odświeżenia. Mieszkanie jest bardzo przytulne. Powierzchnia mieszkania to 70 m2.

Odległość od mieszkania do pięknego pasażu w Gandii Paseo Germanias to około 600 m, wszelkie usługi, sklepy, bary, restauracje przystanek autobusowy, z którego odjeżdżają autobusy miejskie na plażę mieszczą się w zasięgu do 150 m od mieszkania.

Takie mieszkanie to niezwykła okazja gdyż w tak korzystnej cenie i lokalizacji nie ma już zbyt wielu mieszkań a po niewielkim odświeżeniu można będzie śmiało je wynająć za 350 euro miesięcznie.

Podziel się!>

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *