Duży dom w centrum Gandii

215,000 € -

Opis

Oferujemy Państwu duży dom w centrum Gandii w dzielnicy jednej z najlepszych dzielnic domków jednorodzinnych. Dom mieści się na skrzyżowaniu dwóch ulic.

Nieruchomość składa się z pięciu sypialni, czterech łazienek, dwóch salonów w tym jeden z kominkiem, dwóch kuchni, patia, jednego małego tarasu i jednego dużego tarasu i czterech niewielkich balkonów. Widok z domu wychodzi na piękne góry. Dom jest zbudowany tak że podzielony jest on na dwa mieszkania, jedno z mieszkań mieści się na parterze budynku a drugie zajmuje pozostałe dwa piętra. Do każdego z mieszkań są oddzielne wejścia.W każdej sypialni znajdują się szafy wnękowe a schody są wykonane z marmuru. W domu są zamontowane klimatyzacje z nawiewem ciepłym na zimę i zimnym na lato. Dodatkowo budynek posiada instalację gazową z własnym piecem do ogrzewania całego budynku.

Budynek został wybudowany w roku 2012.

Odległość od mieszkania do pięknego pasażu w Gandii Paseo Germanias to około 800 m, wszelkie usługi, sklepy, bary, restauracje przystanek autobusowy, z którego odjeżdżają autobusy miejskie na plażę mieszczą się w zasięgu do 400m od mieszkania.

 

Podziel się!>

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *