Apartament w Oliva Nova Golf

52,700 € -

Opis

Oferujemy Państwu Apartament w jednym z nadmorskich kurortów w zdłóż wybrzeża Costa Blanca. Oliva Nova Golf położona jest u stóp wzgórza Santa Ana wśród drzew oliwnych, drzew morwy i pomarańczy. Olivę od morza oddziela piękne, długie piaszczyste plaże otoczone naturalnymi wydmami nienaruszonymi cywilizacją.

Oliva Nova Golf to doskonałe miejsce na wakacje, którymi można cieszyć się przez okrągły rok. Miejsce to oferuje wypoczynek zarówno dla rodzin jak również dla miłośników sportu i rozrywki. W Olivie jest mnóstwo pól golfowych, kortów tenisowych a także należy dodać iż jest to idealne miejsce dla miłośników żeglarstwa i sportów wodnych.

Oliva oferuje także szereg usług gastronomicznych (bary, restauracje) jak również handlowe dla osób lubiących odpoczywać na zakupach.

Apartament, który Państwu oferujemy to kawalerka, składająca się z jednej sypialni, salonu z balkonem, kuchni i łazienki . W apartamentowcu znajduje się winda. Teren na którym znajduje się budynek to teren zamknięty, na którym mieści się duży basen a także miejsca parkingowe tylko dla mieszkańców. Apartament znajduje się zaledwie 300m od plaży.

Oliva Nova Golf mieści się na wybrzeżu Costa Blanca 120km od lotniska w Alicante i 90 km od lotniska w Walencji. Na oba lotniska jest dojazd autostradami zarówno płatnymi i nie płatnymi.

Polecamy!

Podziel się!>

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *